Contact front desk

Verča a Mirek

Statek Benice jsme pro naši svatbu vybrali mimo jiné pro krásné a klidné okolí, možnost pronájmu na celý víkend, dostatečně velký prostor, kde může hodovat i tančit mnoho lidí, či výjimečně velké kapacitě pro ubytování svatebčanů i se snídaněmi. Hlavně ale kvůli tomu, že jsme se zde od první návštěvy cítili příjemně a vítaní.

S Martinou byla radost svatbu plánovat. Komunikace byla po celý rok příprav perfektní, se vším nám vyšla vstříc a všechna naše přání zrealizovala. Přístup jsme vnímali jako velice vstřícný a vše, na čem jsme se v průběhu času domluvili, platilo.

Naprosto báječní byli i všichni ostatní – přes číšníky a pana šéfkuchaře, jehož pokrmy jsou opravdu famózní, až po všechny Martinou doporučené kontakty (květiny, fotograf,…). Celou svatbu s námi prožili s úsměvem a o svatebčany se skvěle starali. Zkrátka jsme se cítili jako mezi přáteli.

Prostory špejcharu, restaurace i ubytování jsou prostorné a útulné, moderní i tradiční zároveň. Nejen děti ocení procházku mezi výběhy pro koně a ostatní zvířata, trampolínu či dětský koutek.

Svatbu jsme si ohromně užili a jsme přesvědčeni, že krásnější, milejší a příjemnější místo jsme vybrat nemohli. Benice pro nás už vždy budou místem, kam se budeme upřímně rádi vracet.

A kdyby někdo stále váhal – pro snoubence/novomanžele je na statku bezkonkurenční a prakticky řešený apartmán.

Milé Benice, děkujeme!

Verča a Mirek


Další reference

Další reference

Další akce

Máte zájem o uspořádání akce na statku?

Pošlete nám počet hostů a Martina se vám ozve s nabídkou na míru.

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.

Máte zájem o svatbu?

Pošlete nám počet hostů a Martina se vám ozve s nabídkou na míru.

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.