Contact front desk

Když jsme přemýšleli o svatebním místě, shodli jsme se, že bychom chtěli svatbu někde v přírodě, kde bude vše na jednom místě a zároveň nebudeme nikoho rušit a nikdo nebude rušit nás.

Jednou jsem viděla u někoho fotografii se Statku Benice. Jen pouhá fotografie nás okouzlila natolik, že jsme si řekli, že tam určitě musíme jet na prohlídku.

Jakmile jsme dorazili, byli jsme nadšení, úžasné a kouzelné místo v přírodě. Martina Pilátová se nám věnovala, vše nám ukázala a když jsme se bavili o termínech, neváhali jsme ani vteřinu a termín si na místě zamluvili. Veděli jsme, že toto místo je pravé pro náš velký den ,,D".

Martina je úžasná osoba, která nás po celou dobu příprav a svatebního dne provázela. Vždy měla úsměv na tváři a byla pro nás velkou oporou.

Nemůžeme ani opomenout celý tým, který se o nás po celou dobu staral. Velké poděkování patří šéfkuchařovi Petrovi, který se svým týmem připravil famózní jídlo, které chutnalo úplně všem.

Martina nám doporučila i dodavatele, kteří byli naprosto skvělý. Fotograf Lukáš Klusák a kameraman David Kafka jsou naprosto báječný. Ani jeden z nás nemá rád focení, ale s nimi to byla naprostá jízda. DJ Pekos, který nám hrál celý den, uváděl a vymýšlel hry, které každého zabavili. Velké poděkování také patří Veronice Zemanové za květinovou výzdobu, která byla neskutečně nádherná. Paní Havránkové za dort, který nejen krásně vypadal, ale i výborně chutnal. Linda Schenková se postarala o makeup a vlasy a díky ní jsem si připadala neuvěřitelně.Všem moc děkujeme, byl to opravdu pro nás nezapomenutelný den! A určitě rádi opět na Statek zavítáme. :)Denisa a Jakub Kaštilovi

Máte zájem o rezervaci?

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.

Další reference

Další reference

Další akce

Máte zájem o rezervaci?

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.

Máte zájem o svatbu?

Pošlete nám počet hostů a Martina se vám ozve s nabídkou na míru.

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.