Contact front desk

Přenádherná velikonoční svatba v Benicích. Když jsme s manželem po jeho vyslovení se hledali romantické místo v přírodě, našli jsme tento krásný barokní statek, po jehož první návštěvě (a naší první návštěvě svatebního místa vůbec) bylo bez sebemenšího zaváhání společně rozhodnuto: TAK TADY! Koně, krávy, ovce, prasátka, husy, labutě... prostě vše, co znamená kouzelný svět uprostřed venkovského klidu.


Martina. Na popis té nejúžasnější osoby, která nás po celou dobu příprav a svatebního dne provázela, nestačí slova. Nikoho jiného bychom si nemohli přát. Jasně a profesionálně vysvětlila veškeré důležité náležitosti, s přátelským a laskavým přístupem s námi vymýšlela podobu našeho velkého dne. Byla nám obrovskou oporou, se kterou bychom ten prodloužený víkend strávili kdykoli a kdekoli zas a znova.


Famózní kuchyně ohromila všechny přítomné. Skutečně s chutí a úsměvem si každý sousto užíval. Šéfkuchaři Petrovi děkujeme. Stejně jako celému benickému týmu, který o nás doslova s láskou pečoval. Martina nám doporučila i další pomocníky, které hodnotíme naprosto bezkonkurenčně. Ať už je to bezvadný fotograf Lukáš Klusák, se kterým jsme se před fotoaparátem necítili ani vteřinu nervózně, nebo DJ Pekos, který nám s neutuchajícím zápalem vyhrával až do ranních hodin. Další dík patří Veronice Zemanové, jejíž květy zdobily naší svatbu na každém rohu a Radce Havránkové za netradiční, vynikající svatební dort. A díky talentu Lindy Schenkové jsem vypadala jako opravdová nevěsta :-)


Z celého srdce děkujeme Benicím, byla to vážně jízda!


Těšíme se na viděnou

Tereza a Martin Turští

Máte zájem o rezervaci?

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.

Další reference

Další reference

Další akce

Máte zájem o rezervaci?

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.

Máte zájem o svatbu?

Pošlete nám počet hostů a Martina se vám ozve s nabídkou na míru.

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.