Contact front desk

Minulou sobotu, 31.8.2019, jsme u vás prožili tu nejkrásnější svatbu na které jsme kdy byli – tu naší!

Když jsme v únoru vybírali naše svatební místo, tak jsme jako první prohlídku zvolili právě Statek Benice a udělali jsme moc dobře, protože nám to velice usnadnilo práci a na další místa už jsme nemuseli. Hned jak jsme, i v tom nevlídném únorovém počasí, dorazili na místo, tak to byla láska na první pohled. Poté se nám představila Martina Pilátová a bylo vymalováno J Ihned jsme oba věděli, že ona je ten pravý člověk, který by měl naší svatbu organizovat a koho chceme mít u sebe během celé naší svatby. Od začátku nám bylo jasné, že je to opravdový profesionál. Díky ní na naší svatbu nikdy nezapomeneme my ani všichni naši hosté. Chtěli bychom Martině moc poděkovat za nezapomenutelný den J. Lepší svatební koordinátorku jsme si ani nemohli přát. Díky ní byl celý náš svatební víkend naprosto bezchybný a úžasný.

Dále bychom rádi poděkovali i ostatnímu personálu za velmi profesionální přístup přes celý náš víkend. Všechno jídlo bylo naprosto úžasné a díky moc milému týmu za barem jsme měli v tom horkém a slunečném dnu neustále co pít. Vydrželi s námi až do ranních hodin a až do konce byli stále usměvaví a milí.

Jediné co nás mrzí je to, že si tento víkend nemůžeme zopakovat, ale věříme, že se na Statek Benice vrátíme na svatbu některých našich kamarádů, kteří s námi tento den prožili a těm ostatním budeme toto místo vřele doporučovat.

Statek Benice je nádherné romatické místo, které si zamilují nejen dospělí, ale i děti a to díky skvělému dětskému vnitřnímu i venkovnímu koutku a všem zvířatům v celém areálu.

Tato svatba naprosto předčila naše představy!

DĚKUJEME

31. 8. 2019

Máte zájem o rezervaci?

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.

Další reference

Další reference

Další akce

Máte zájem o rezervaci?

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.

Máte zájem o svatbu?

Pošlete nám počet hostů a Martina se vám ozve s nabídkou na míru.

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.