Contact front desk

Hledali jsme místo obklopené přírodou, kde nebudeme nikoho rušit a hlavně nikdo nebude rušit nás. Statek Benice toto splňuje na jedničku a jako bonus vám k tomu dá krásnou přírodu, kde se fotky dělají jedna báseň.

Jídlo jsme měli od místního šéfkuchaře a rozhodně nelitujeme. Jsme celkem vybíraví strávníci, ale tady si opravdu nebylo na co stěžovat. Vybírali jsme z široké škály jídel a všichni hosté si moc pochutnali.

Co pro nás bylo opravdu důležité, byl neskutečně milý a profesionální personál. Speciální dík si zaslouží Martina Pilátová, která nás kompletně provedla jak přípravami, tak i celým svatebním dnem. Má opravdu hodně zkušeností, takže jsme si nechali v mnoha ohledech poradit a rozhodně nelitujeme. Ve všech našich přáních a požadavcích nám bylo maximálně vyhověno a co beru jako velké plus, ochotně s námi řešila vše, co jsme potřebovali vědět a to i poté, co svatba už proběhla.

Obsluha v průběhu svatebního dne má od nás také za jedna. Všichni se usmívali, byli milí a ochotní, prostě přesně takový personál očekáváte, že se o vás bude starat na váš velký den.

Závěrem bych chtěla doporučit dodavatele, na které nám Martina poskytla kontakt, zejména fotografa Lukáše Klusáka a Veroniku Zemanovou, která se nám postarala o květinovou výzdobu. Měli jsme štěstí, že zrovna všichni mohli v náš termín a i díky nim jsme pro nás a naše hosty mohli připravit nezapomenutelný den.

Všechno to zní jako pohádka, ale přesně takové to pro nás bylo. Maximálně jsme si to užili a díky kouzelnému místu a skvělým lidem jsme prožili přesně takový svatební den, jaký jsme si vysnili.


Všem moc děkujeme!

Manželé Pilnajovi

  1. 5. 2020

Máte zájem o rezervaci?

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.

Další reference

Další reference

Další akce

Máte zájem o rezervaci?

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.

Máte zájem o svatbu?

Pošlete nám počet hostů a Martina se vám ozve s nabídkou na míru.

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.