Contact front desk

Dobrý den, paní Pilátová,

chtěli bychom Vám moc poděkovat za naprosto neuvěřitelný, krásný a báječný svatební den, který jsme u Vás zažili. Doteď posloucháme od známých, že jsme si vybrali perfektní místo s fantastickým týmem lidí.

Hned naší první návštěvu na statku, jsme věděli, že je to to pravé místo pro náš velký den. Statek nás okouzlil nejen jeho prostředím, ale také úžasně milým a ochotným personálem. Byl přesně takový, jaký jsme si s manželem představovali. Nebylo třeba to přehánět ani s výzdobou, protože tohle místo bylo nádherné samo o sobě.

Udělat svatbu na tomto nádherném místě, bylo úžasné rozhodnutí. Během našeho dne to bylo celkem napínavé, protože s počasím to bylo jako na houpačce, ale i když nám na obřad pršelo, byl to ten nejkrásnější den v našem životě a to hlavně díky celému týmu, který se o nás staral.

Veliké díky patří Martině Pilátové se kterou byla radost komunikovat. Kdykoli jsme měli nějaké otázky nebo si nevěděli rady, tak nám vždy byla ochotná otázky zodpovědět nebo s čímkoli poradit. Je opravdu vidět, že se svatbám věnuje už dlouho.

Ale veliké díky také patří i ostatním, a to kuchařům a obsluze. Jídlo bylo totiž naprosto fantastické a úžasně servírované. Nikdy nedošlo na to, že by něco nebylo doplněné nebo nesklizené. Obsluha byla famózní, nejen, že se o nás krásně starali až do ranních hodin, doplňovali, ale dokázali u toho zůstat velice příjemní, ochotní a vždy ve všem vyšli vstříc.

Na statku Benice, nebyl nikdy nic problém. Rozhodně Vás doporučujeme dál. Všem Vám za všechno ještě jednou děkujeme.

S pozdravem manželé Hájkovi

2018

Máte zájem o rezervaci?

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.

Další reference

Další reference

Další akce

Máte zájem o rezervaci?

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.

Máte zájem o svatbu?

Pošlete nám počet hostů a Martina se vám ozve s nabídkou na míru.

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.