Contact front desk

Při výběru míst pro náš svatební den mě Barokní statek Benice zaujal už na první pohled na internetu a po první výměně emailu s Martinou Pilátovou, která se pak o nás celou dobu starala, jsem měla tušení, že tohle místo bude to pravé. Když jsme se sem jeli podívat osobně, měla jsem celou cestu motýlky v břiše, už to jsem brala jako znamení. Při osobním setkání s Martinou jsme si lidsky neskutečně sedli, místo nás oba s manželem naživo okouzlilo a celkově jsme odtud odjížděli nadšený. Jeli jsme se podívat ještě na jedno místo, ale tam to prostě nebylo ono. Jedno z hlavních kritérií pro mě bylo i to, že jsme se nemuseli nijak omezovat s večerní zábavou, Benice jsou na samotě, kde nemusíte řešit noční klid ve 22:00 a mohli jsme se bavit aniž by nám někdo "klepal na rameno", že musíme končit nebo se mírnit...

Ocenila jsem i možnost mít vše na jednom místě, což s ročním prckem bylo pro nás ulehčení, že jsme nemuseli nikam přejíždět. Ubytovali jsme se už den předem s nejbližší rodinou, druhý den jsme si dali v klidu snídani a pak jsme se začali chystat na náš velký den.

Také jsem byla nadšená z toho, že má Martina doporučení na dodavatele - fotograf, kameraman, cukrářka, květinová výzdoba, vizážistka a DJ. Dost mi to ulehčilo práci s hledáním a brouzdáním po internetu.

Fotograf Lukáš byl skvělý, sedl nám na první dobrou a fotky máme nádherné, kameraman David byl také skvělý, video i klip nemají chybu. Navíc jsou oba kluci sehraní a ani jsem nevnímala, že jsou pro nás "cizí", byla s nimi sranda a při přípravách nás dokázali rozesmát a uvolnit atmosferu. Z květinové výzdoby jsem byla nadšená natolik, že jsem si nakonec svatební kytici nechala, jak byla nádherná, tímto moc děkuji Veronice, kytice udělala přesně podle mých představ. Cukrářka Sandra - po ochutnání jejích výrobků jsme věděli, že máme jasno ve výběru. Dort byl krásný a všichni nám jeho chuť chválili a nejen dort, celkově i sladký bar byl naprosto famózní. Na její zákusky si rádi dojedeme a spojíme to s výletem. :-) DJ Víťa - ten s námi byl od ozvučení obřadu, přes zábavu pro děti, kterých jsme měli na svatbě hodně a tento program jsme velmi ocenili (nejen my i rodiče dětí.... :-D), až po hudební jízdu a párty do ranních hodin a byli jsme s ním nad míru spokojení. No a vizážistka Linda, to je anděl. Tu jsem náhodně znala už před tím z focení a je skvělá, líčí přirozně a zároveň tak, že si připadáte jako princezna.

Jsem ráda, že nás Martina provázela po celou dobu od příprav přes plánování celého dne, v mnoha věcech mi ulehčila a ve chvíli, kdy jsem byla měsíc před svatbou na zhroucení, mě podržela, uklidnila a byla mi velkou oporou, tímto jí patří VELKÉ DÍK. :-) V den svatby díky Martině vše šlapalo jako hodinky, měli jsme celkem velkou svatbu, tak bylo potřeba nás trochu zorganizovat. Nemohu opomenou jídlo, co podávají v Benicích, je úžasný, chutný a všichni hosté měli plná a spokojená bříška, všichni chválili.

Závěrem chci říct, je škoda, že svatba je jen jednou za život, protože na tomto místě bych se vdávala klidně každý rok. Celý den tak neskutečně rychle uteče a v Benicích jsme se cítili jako doma. Celý personál byl moc milý, usměvavý. Máme 3,5 měsíce po svatbě a jsem stále plná dojmů a nadšení z tohoto dne a prostředí. Do Benic se budeme rádi vracet na výlety, jídlo, kafíčko nebo i jen na pokec s Martinou a ostatními. :-)

Anička a Pepa Šanderovi

15.7.2022

Máte zájem o rezervaci?

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.

Další reference

Další reference

Další akce

Máte zájem o rezervaci?

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.

Máte zájem o svatbu?

Pošlete nám počet hostů a Martina se vám ozve s nabídkou na míru.

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.