Contact front desk

Poděkování Martině a celému týmu ze Statku BENICE

Když jsme hledali dnes již s manželem ideální místo pro náš den „D“ oba jsme chtěli svatbu na statku někde v přírodě, kde nebudeme nikoho rušit a nikdo nebude rušit nás. ( když se sejde celá rodina a přátelé jsme hluční 😊).

Do vyhledávače Google jsme tedy zadali svatba na statku a jako první vyskočil odkaz na Statek BENICE. Dle fotek se nám toto místo líbilo a proto jsme napsali  o bližší info. Za pár dnů jsme vyrazili na exkurzi 😊.

Ihned po příjezdu jsme byli nadšeni a naše nadšení trvalo i po seznámení s Martinou Pilátovou a celým statkem. Martina nám ochotně ukázala vše co statek nabízí a se zájmen vyslechla naši představu o dni, kdy si řekneme ANO. Po krátké době jsme si byli jisti, že Benice jsou ideální místo pro naši svatbu.

Komunikace s Martinou byla naprosto úžasná, když jsem byla v úzkých ohledně příprav, vždy měla řešení a s úsměvem se vše vyřešilo. Díky jejímu přátelskému a profesionálnímu přístupu jsme přípravy zvládli na výbornou i v době COVIDU, kdy jsme nedoufali, že svatba bude v termínu, který jsme chtěli. Vše dopadlo skvěle a náš svatební víkend nastal.

Celý víkend se o nás staral skvělý tým číšníků, kuchařů… včele s Martinou, nic nebyl problém, cokoli jsme potřebovali bylo splněno.

Tímto bychom chtěli ještě jednou moc poděkovat celému týmu ze Statku Benice za úžasný svatební víkend.

Poděkování patří také sympatickému a šikovnému fotografovi  Lukášovi Klusákovi, který pro nás  den zachytil a vytvořil krásné vzpomínky, úžasný dort a luxusní minidezerty dodala příjemná Sandra z cukrářství MAZZETI a velké díky patří také kadeřnici a vizážistce Angelice Vovsíkové, která umí zázraky 😊.

…..jednoduše řečeno všem vřele doporučujeme

12. 6. 2021

Máte zájem o rezervaci?

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.

Další reference

Další reference

Další akce

Máte zájem o rezervaci?

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.

Máte zájem o svatbu?

Pošlete nám počet hostů a Martina se vám ozve s nabídkou na míru.

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.