Contact front desk

Milá Martino a celý Benický týme,

už je tomu více než rok, co jsme u Vás na statku prožili jeden z nejkrásnějších dnů našich životů. A to nás donutilo zavzpomínat na ten báječný den u Vás a konečně dopsat recenzi, kterou máme rok rozepsanou.

Rádi bychom Vám i když takto s ročním odstupem moc rádi poděkovali za všechno, co jste pro nás při přípravách, a hlavně v průběhu naší svatby dělala. Moc nám to pomohlo a bez Vaší pomoci bychom určitě ještě bezmocně stáli v pokojích a nevěděli, kdy přijde náš čas. Rovněž bychom chtěli strašně moc vychválit personál. Od pánů, co ráno hrabali štěrk a stavěli zázemí, přes vynikající kuchaře, ke kterým se dostaneme později, až po číšníky a servírky, které nás po celý den, a dokonce až dlouho do noci s úsměvy na tvářích obsluhovali. Za celý den jsme neviděli na jejich tvářích nic než úsměv, a to není názor jenom náš, ale od všech svatebčanů jsme dostali stejné chvalozpěvy na obsluhu.

Kuchyně, jak už jsme psali výše, to je kapitola sama pro sebe. Sestavování menu byl trochu oříšek, neboť jsme chtěli vyjít vstříc i těm, kteří jedí odlišně, ale pro vás nebyl nic problém a vše dopadlo ke spokojenosti všech. No a teď už k tomu jídlu. To bylo jedním slovem úžasné! Celý den jsme byli zasypávání tím nejlepším, co jsme si uměli jenom představit. Servírovaný oběd, odpolední raut včetně grilování, večerní raut a k tomu spousta dobrot. Kéž by se k Vám dalo jet jen tak na jídlo. Asi bychom u Vás byli často, a to i přesto, že to máme nějaký kousek cesty.

To vše bylo završeno nádherně zrekonstruovaným bydlením nad stájemi, kde byla přímo pohádka složit hlavu nad ránem, když skončilo všechno veselí. No, co k tomu ještě dodat. Bylo to úžasné, skvělé, nádherné, nezapomenutelné…

Ještě jednou moc děkujeme a přejeme mnoho vydařených svatebních sezón a spokojených svatebčanů, protože to ti naši včetně nás rozhodně byli.

A nakonec jedna milá zpráva od nás. Letos 1. 5. se nám narodil syn Vojtěch, a tak jsme naše manželství zpečetili téměř do roka a do dne.

Brzy na viděnou,

Hanka, Tomáš a Vojta Kazatelovi

18. 5. 2019

Máte zájem o rezervaci?

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.

Další reference

Další reference

Další akce

Máte zájem o rezervaci?

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.

Máte zájem o svatbu?

Pošlete nám počet hostů a Martina se vám ozve s nabídkou na míru.

Formulář byl úspěšně odeslán.
Oops! Něco se během odesílání pokazilo.