Léto na statku

7 dní
6-15 let

Letní dětský tábor s péčí o domácí zvířata

O nás

Barokní statek Benice a hřebčín Favory pro sezonu 2021 opět připravil letní dětský tábor „Léto na statku“ na někdejším statkářském dvoru zámku Konopiště. Děti se seznámí s každodenní péčí o domácí zvířata. Mohou pozorovat kladrubské koně a být v kontaktu s poníky, oslíky, prasátky, ovečkami, kozami a lamou, labutěmi, pávy i domácí drůbeží. Tábor je vhodný pro děti od 6ti do 15ti let. Součástí tábora je i bohatý program včetně celotáborové hry.

Prozatím nejsou vypsané termíny táborů.
Prohlédnout galerii

Program

Děti zažijí nevšední život na statku, jeho radosti i starosti, které lidé v dávných dobách i dnes musejí podstupovat a vedle koní poznají i další domácí zvířata žijící na našem statku v Benicích. O ty se děti dopoledne učí starat, a to přímo formou asistované péče. Ke zvířatům dětí chodí vždy s proškoleným doprovodem. Vyzkouší si, jak připravit krmení a poté i jak jednotlivá zvířata krmit, jak obtížné je přehánění stáda na pastvu a pomohou zvířátkům třeba i s péčí o srst. Děti se mohou také svézt na poníkovi nebo na velkém starokladrubském koni. Odpoledne a večer patří sportovním či kreativním aktivitám. Hraje se táborová hra a den se nejednou zakončuje u táboráku pod širým nebem plným hvězd. Bohatý táborový program připravený týmem zkušených táborových vedoucích je doplněn i poutavou interaktivní výukou. Ta je vedena odborníky z oblastí, jako jsou například hipologie, včelařství či sokolnictví. Kromě nezaměnitelného prostředí malebného barokního statku poznají děti i jeho více či méně vzdálené okolí a stráví den na výletě po krásném Posázaví. Jsme připraveni i na nepřízeň počasí, kdy se program přesouvá do prostor statku.

Ikona farmářské stodoly
Starání o Farmu
Ikona tenisové rakety s míčkem
Sportovní aktivity
Ikona jezdce na koni
Vyjížďky na koni
Ikona skládací mapy
Celotáborová hra
Ikona jezdce na koni
Trénink na koni
Ikona tenisové rakety s míčkem
Jízda s kočárem
Ikona jezdce na koni
Péče o zvířata
Ikona skládací mapy
Celodenní výlet
Ikona jezdce na koni
Výuka jazyků
Ikona tenisové rakety s míčkem
Péče o zvířata
Ikona jezdce na koni
KOntakt s koňmi
Ikona skládací mapy
Celotáborová hra

Termíny

Cena

2.990 Kč Víkend

Částka je za jednu osobu vč. DPH a zahrnuje ubytování, asistovaný program u zvířat, přednášky a workshopy odborníků, stravování 5x denně včetně pitného režimu a výdaje na táborové hry a odměny.

Storno podmínky

Zákazník má právo kdykoliv před zahájením akce zrušit svou účast, a to písemným oznámením. Zrušení účasti nastane okamžikem doručení tohoto oznámení. Pořadatel má právo na stornovací poplatky z ceny akce a to ve výši:

0% při zrušení do 31 dnů před začátkem akce.
50% při zrušení do 14 dnů před začátkem akce.
100% při zrušení od 14 dní před začátkem akce.


Stornovací poplatky se neplatí pokud zákazník za sebe vyšle náhradníka, který písemně potvrdí, že souhlasí se všeobecnými podmínkami pro účast na táboře a doloží potřebné dokumenty pro nástup dítěte na tábor.

Chcete se přihlásit?

Přihlášení probíhá online, stačí si vybrat si z dostupných termínů