Jazykový tábor

7 dní
8-15 let

Tábor ve spolupráci s jazykovou školou JIPKA

O  kempu

Barokní statek Benice ve spolupráci s jazykovou školou JIPKA připravili pro sezonu 2021 letní dětský tábor „Anglicky na statku“. Děti bydlí na penzionu ve dvoulůžkových pokojích s příslušenstvím. Seznámí se s každodenní péčí o domácí zvířata. Mohou pozorovat kladrubské koně a být v kontaktu s poníky, oslíky, prasátky, ovečkami, kozami a lamou, labutěmi, pávy i domácí drůbeží. To vše v angličtině pod vedení zkušených lektorů. Tábor je vhodný pro děti od 8ti do 15ti let. Součástí tábora je i bohatý program včetně celotáborové hry.

Prozatím nejsou vypsané termíny táborů.
Prohlédnout galerii

Program

Děti čeká řada tradičních i speciálních táborových aktivit. Neminou je táborové hry, opékání buřtů ani bojovka. Většina programu probíhá v angličtině a dopolední blok je věnován přímo výuce jazyka pod vedením zkušených lektorů. Díky hrám a soutěžím si děti zvyknou jazyk opravdu používat a často si ani nevšimnou, že se učí. Po celou dobu si navíc povedou táborový deníček a zapracují tak na svých vyjadřovacích schopnostech. Výjimečné je i prostředí, kde se celý program odehrává. Děti se na Barokním statku v Benicích seznámí s tradičním životem na hospodářském stavení. Vyzkouší si, jak se pečuje o všechna místní zvířátka a na koních a ponících se i projedou. Z tábora si děti odnesou mnoho zážitků, nové vědomosti, přátelství a vzpomínky na další skvělé léto…

Ikona farmářské stodoly
Starání o Farmu
Ikona tenisové rakety s míčkem
Sportovní aktivity
Ikona jezdce na koni
Vyjížďky na koni
Ikona skládací mapy
Celotáborová hra
Ikona jezdce na koni
Trénink na koni
Ikona tenisové rakety s míčkem
Jízda s kočárem
Ikona jezdce na koni
Péče o zvířata
Ikona skládací mapy
Celodenní výlet
Ikona jezdce na koni
Výuka jazyků
Ikona tenisové rakety s míčkem
Péče o zvířata
Ikona jezdce na koni
KOntakt s koňmi
Ikona skládací mapy
Celotáborová hra

Termíny

Cena

6.790 Kč

Částka je za jednu osobu vč. DPH a zahrnuje ubytování, asistovaný program u zvířat, přednášky a workshopy odborníků, stravování 5x denně včetně pitného režimu a výdaje na táborové hry a odměny.

Dokumenty

Požadované dokumenty k nástupu na jezdecký kemp:

Před nástupem na akci zašleme mailem.

- posudek o zdravotní způsobilosti (ne starší dvou let)

- prohlášení o rizicích jezdci

- prohlášení zákonných zástupců

- platné potvrzení o testu na bázi PCR/POCP, prodělání nemoci covid-19, popř. certifikát očkování

(Aktuální informace nalznete v sekci Covid - 19)

Začátek a konec

Nástup v úterý 26.10. od 17.00 hod do 18.00 hod. Konec v neděli 31. 10. ve 14h.

Těsně před odjezdem

Jezdecká výbava( pro jezdecký víkend či tábor):

Jezdecké boty (perka), chrániče holení (chapsy), jezdecká přilba, vyztužená vesta nebo chránič páteře – bez této základní výbavy se děti nemohou účastnit výcviku. Dále doporučujeme přiléhavé kalhoty, jezdecký bičík a rukavice. Vše snadno dostanete v jezdeckých potřebách.

Oblečení:

Zvolte vhodné oblečení k danému počasí!!!!
Spodní prádlo, ponožky, trička, mikiny, svetr (jiné teplejší oblečení), kraťasy, kalhoty, tepláky (tepláková souprava), oblečení na spaní, plavky, bunda, pláštěnka, pevné boty – pohorky, holiny, tenisky, žabky, čepice nebo šátek.

Ostatní:


Spacák, froté prostěradlo, polštářek, deka a/nebo karimatka- pouze pro ubytování v chatkách, funkční baterka (příp. náhradní baterie), malý batoh na výlety, plastová láhev na pití, zápisník, psací potřeby, spínací špendlík, několik kolíčků, kapesné dle vlastního uvážení.

Co nebrat:
Mobilní telefony, tablety, notebooky, řetízky, náramky, prstýnky či jiné cennosti.

Potřebné dokumenty pro nástup dítěte na tábor se odevzdávají při předání dítěte na akci fyzicky podepsané rodiči nebo zákonnými zástupci dítěte do rukou vedoucího tábora.

Stravování

Stravování táborníků je připravováno z čerstvých surovin. Pro děti bude každý den připravena snídaně, dopolední a odpolední svačina, oběd a večeře, včetně zajištění celodenního pitného režimu. Respektujeme individuální dietu u dítěte, zdravotní a/nebo vegetariánskou.

Ubytování

Ubytování je ve dvou a více lůžkových pokojích na penzionu s vlastní koupelnou. Součástí ubytování jsou lůžkoviny včetně ručníku.

Uzávěrka přihlášek a úhrada ceny

Fakturu Vám zašleme na základě registrace v našem online formuláři. Účastnický poplatek je nutno zaplatit co nejdříve po obdržení faktury, v případě neuhrazení ve splatnosti faktury bude registrace a účast na táboře pro přihlášené dítě ZRUŠENA. Upozorňujeme, že svého zaměstnavatele můžete žádat i o příspěvek na letní dětské tábory pro Vaše dítě. Bez problémů Vám vystavíme fakturu pro zaměstnavatele rodiče.

Lékařská péče

Je zajištěna ve spolupráci s nemocnicí Rudolfa a Stefanie v Benešově (11 km).

Storno podmínky

Zákazník má právo kdykoliv před zahájením akce zrušit svou účast, a to písemným oznámením. Zrušení účasti nastane okamžikem doručení tohoto oznámení. Pořadatel má právo na stornovací poplatky z ceny akce a to ve výši:

0% při zrušení do 31 dnů před začátkem akce.
50% při zrušení do 14 dnů před začátkem akce.
100% při zrušení od 14 dní před začátkem akce.


Stornovací poplatky se neplatí pokud zákazník za sebe vyšle náhradníka, který písemně potvrdí, že souhlasí se všeobecnými podmínkami pro účast na táboře a doloží potřebné dokumenty pro nástup dítěte na tábor.

Covid - 19

Děti se při příjezdu musí prokázat:

  • PCR testem starým max. 7 dní nebo
  • Antigenním testem starým max. 72 hodin (platí pouze u týdenních táborů, jako je ten náš) nebo
  • Potvrzením o prodělání nemoci Covid – 19 v posledních 180 dnech nebo
  • Potvrzením o provedeném očkování, kdy od 1. dávky uběhlo 22 dní nebo 14 dní od ukončení očkování

Čestná prohlášení nejsou na táboře platná. Potvrzení musí být vystaveno zdravotnickou organizací, tudíž nelze provézt samotesty na místě. Bez splnění jedné z výše uvedených podmínek se dítě nebude moci tábora zúčastnit.

Prosíme vás, sledujte své děti a v případě příznaků je na tábory neposílejte, jelikož hrozí nákaza dalších dětí i jejich dozoru. Děkujeme za spolupráci a věříme, že i v takových nelehkých podmínkách a při všech změnách si děti čas na našich táborech moc užijí a rádi na něj budou vzpomínat.

Chcete se přihlásit?

Přihlášení probíhá online, stačí si vybrat si z dostupných termínů